Πρόσβαση μόνο για ενήλικους!

Ανασκόπηση και FREE TIPS Κυριακής

2023-03-12

Καλημέρα και καλή Κυριακή να έχουμε….

Θα ξεκινήσουμε να κάνουμε «παιχνίδι» στις 12:00 το μεσημέρι, με την αναμέτρηση Λειψία (Γ) - Ίνγκολσταντ (Γ) πηγαίνοντας στο «όβερ 1,5 γκολ ημίχρονο», ενώ στις 13:00 θα πάμε με την «ισοπαλία» στο παιχνίδι Ουτρέρα – Γιεκλάνο. Στο «Χ» και το Λέτσε – Τορίνο στις 13:30.

«Σοβαρό» παιχνίδι θα κάνουμε στο Ρέιντζερς - Ρέιθ Ρόβερς, στις 15:00. Αυτό θα είναι και το πρώτο σημερινό ματς το οποίο θα εφαρμόσουμε την τεχνική πονταρίσματος για το «μεροκάματο». Εναλλακτικά και για όσους δεν μπορούν/δεν ξέρουν την παραπάνω τεχνική, μπορούν να ρισκάρουν σε κάτι από τα παρακάτω: «όβερ 1,5 γκολ ημίχρονο», «γκολ και στα δύο ημίχρονα» «άσος με χάντικαπ -1,5».

Στις 16:00 η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ φιλοξενεί την Σαουθάμπτον και θεωρητικά όχι μόνο θα επιστρέψει στις νίκες, αλλά εκτιμώ πως αυτό θα συμβεί και με μεγάλη διαφορά σε γκολ! Θα ρισκάρω στο ασιατικό «όβερ 3 γκολ» σε απόδοση «2,10».

Στις 17:00 ο Ερυθρός Αστέρας δεν αναμένεται να αντιμετωπίσει σοβαρά προβλήματα απέναντι στην Νόβι Παζάρ. Το παιχνίδι είναι ιδανικό για εφαρμογή της τεχνικής για το «μεροκάματο» και από εκεί και πέρα … «όβερ 2,5 γκολ». Ο «άσος» είναι αυτονόητος.

Περίπατο περιμένω να κάνει και η Αϊντχόβεν κόντρα στη Καμπούρ. Η νίκη των γηπεδούχων θα συνοδευτεί και με πολλά τέρματα, ωστόσο από τις πολλές στοιχηματικές επιλογές που προκύπτουν από το παραπάνω σενάριο, κρατάω το «συνολικά γκολ: 4-6».

Ξεκίνησα με γυναίκες… κλείνω και με γυναίκες! Στις 20:45 η γυναικεία ομάδα της Άρσεναλ φιλοξενεί την αντίστοιχη της Ρέντινγκ, με το «όβερ 1,5 γκολ ημίχρονο» να είναι το σημείο το οποίο θα προστεθεί στο δελτίο μου.

Τα παραπάνω βγήκαν με μία γρήγορη ανασκόπηση του κουπονιού και με μοναδικό κριτήριο την ανάλυση των αγορών της Ασίας.

Τα σημερινά, δικά μου σημεία, βρίσκονται στις «Προτάσεις». Όσοι δεν είστε μέλη, ενεργοποιήστε την πρόσβασή σας κάνοντας κλικ εδώ (κόστος 20€ για 30 ημερολογιακές ημέρες).

Στο LIVE365 - γκρουπάκι που έχει δημιουργηθεί για livebetting- θα είμαι από τις 11:00 το πρωί έως αργά το βράδυ. Όσοι δεν είστε στο γκρουπάκι μπορείτε να ενεργοποιήστε την πρόσβασή σας κάνοντας κλικ εδώ (κόστος 21€ για πρόσβαση έως τέλος Μαΐου)

Τέλος, θυμίζω πως απόψε το βράδυ, στις 23:00, υπάρχει On Line μάθημα, όπου θα μιλήσουμε/αναλύσουμε την τεχνική πονταρίσματος για το μεροκάματο. Τα 12€ που κοστίζει η συμμετοχή σας, πιστέψτε με, θα είναι ό,τι καλύτερο έχετε κάνει από επένδυση πάνω στο στοίχημα! Κάντε κλικ εδώ για να συμμετάσχετε!