FREE TIPS: Σουηδία Allsvenskan (Χάλμσταντ - Χάμαρμπι)

2024-04-24
Εμβόλιμη αγωνιστική στην Allsvenskan της Σουηδίας και στα FREE TIPS σας παρουσιάζουμε την ανάλυση και την πρόταση του ΛΟΧΑΓΟΥ για την αναμέτρηση Χάλμσταντ - Χάμαρμπι

(20:00) Χάλμσταντ - Χάμαρμπι

*** Τέσσερις σερί ισοπαλίες έχουν μεταξύ τους τα τελευταία δύο χρόνια (από δύο σε κάθε έδρα).

• Χάλμσταντ: Φιλοξένησε την Μπρομαποϊκάρνα και στα πρώτα δευτερόλεπτα της αναμέτρησης βρέθηκε πίσω στο σκορ. Από λάθος της άμυνας στα πρώτα λεπτά της επανάληψης δέχθηκε και 2ο γκολ. Χάρη στον τερματοφύλακά της, αλλά και στην αστοχία των φιλοξενούμενων το σκορ δεν πήρε μεγάλες διαστάσεις. Επιθετικά, ήταν στην κυριολεξία ανύπαρκτη. Συμπλήρωσε κάρτες και είναι τιμωρημένος ο βασικός μέσος Άλμπιν Άλστραντ.
  • Χάμαρμπι: Για περίπου μία ώρα στην εκτός έδρας παρουσία της μέσα στην Χάκεν, η Χάμαρμπι έβγαζε "φωτιές". Δημιουργούσε φάσεις συνεχώς, ωστόσο κατάφερε να πετύχει μόνο ένα γκολ. Υποχώρησε τα τελευταία λεπτά, δέχθηκε πίεση, ειδικά μετά την ισοφάριση στο 62', για να τελειώσει το ματς για τους πρωτευουσιάνους λίγα λεπτά πριν το φινάλε, όταν και δέχθηκε δεύτερο γκολ.

Bet with Loxagos: Το πρώτο της φετινό "διπλό" περιμένω να πανηγυρίσει η Χάμαρμπι για φέτος μετά τις ήττες στο Μάλμε (από την Μάλμε 2-0) και στο Γκέτεμποργκ (από την Χάκεν 2-1). Η Χάλμσταντ φυσικά, δεν έχει καμία σχέση με τις προαναφερθείσες ομάδες. Είναι συγκρότημα περιορισμένων δυνατοτήτων το οποίο και αντιμετωπίζει τεράστιο επιθετικό πρόβλημα! Εύκολα ή δύσκολα περιμένω αυτό το "1,90" που πληρώνουν οι Bookmakers στη νίκη της Χάμαρμπι να επαληθευτεί!

Στην VIP MEMBERS πέρα από το καθημερινό BET OF THE DAY δελτίο μας, θα βρείτε και αναλύσεις σαν την παραπάνω από όλους τους αγώνες της Σουηδίας