Πρόσβαση μόνο για ενήλικους!

Σουηδία (24/04/2024) Στοιχήματα σε σημεία ΝΙΚΗΣ

2024-04-23

Στο ντέρμπι του Γκέτεμποργκ, ανάμεσα στην Γκέτεμποργκ και την Χάκεν τα στοιχήματά μου σε σημεία νίκης την Τετάρτη στη Σουηδία. Δες παρακάτω την ανάλυσή μου, αλλά και την επιλογή μου...

24/04/24 (20:00) Γκέτεμποργκ - Χάκεν

*** Εφτά σερί "όβερ 1,5 γκολ" μεταξύ τους ανεξαρτήτου έδρας, τα τέσσερα εξ αυτών στο "όβερ 3,5 γκολ"

*** Τοπικό ντέρμπι του Γκέτεμποργκ

Γκέτεμποργκ: Φιλοξένησε την Νόρκεπινγκ την προηγούμενη αγωνιστική και κατάφερε να "κλέψει" τον βαθμό. Μόνο και μόνο που MVP της αναμέτρησης ήταν ο τερματοφύλακας της Γκέτεμποργκ τα λέει όλα! Ανύπαρκτη επιθετικά η Γκέτεμποργκ σχεδόν σε όλο το ματς, δέχθηκε αρκετές φάσεις για γκολ, οι αντίπαλοί τους είχαν δοκάρι στα τελευταία λεπτά του αγώνα και λίγο νωρίτερα χαμένο πέναλτι. Μόνη δικαιολογία ότι από το 62' έπαιζαν με παίκτη λιγότερο.

Χάκεν: Φιλοξένησε την Χάμαρμπι στο πλαίσιο της 4ης αγωνιστικής και μπορεί να αισθάνεται για δύο πράγματα τυχερή. Πρώτον γιατί μέχρι το 60' το σκορ ήταν μόνο 0-1 (αντί για 0-2 ή 0-3) και δεύτερον, καθώς κατάφερε να ανατρέψει την κατάσταση στα τελευταία λεπτά του ματς παίρνοντας το "τρίποντο" που πάντως με βάση την συνολική εικόνα των δύο ομάδων δεν άξιζε.

Bet with Loxagos: Δύσκολα θα υπάρξει νικητής. Μικρές οι διαφορές των δύο ομάδων. Ρισκάρω με την ισοπαλία σε απόδοση "3,75"

ΠΡΟΣΟΧΗ, τίποτα από τα παραπάνω δεν αποτελούν την βασική πρόταση (Bet Of The Day) της VIP MEMBERS. Για να μπεις στην VIP MEMBERS επέλεξε ένα από τα παρακάτω πακέτα